WordPress Uzmanı

“WordPress ihtiyaçlarınız için hızla çözüm sunuyoruz, kurulumundan tasarımına, hızlandırılmış web sitesine kadar. SEO uyumlu çalışmalarımızla da rakiplerinizin önünde yer alın.”

WordPress Hizmetleri

Sektörünüze uygun web sitesini düşünür tasarlar ve uygularız.

Site içi optimizasyon ile Web sitenizi optimize ederiz.

WordPress güncellemeleri ve güvenlik önlemleri ile web siteniz daha güvende…

WordPress Uzmanı ile Web Tasarım Hizmeti

WordPress altyapısı ile alakalı tüm çözümlerin ve kurulum işlemlerinin çok daha kısa süre içerisinde yapılabilmesi WordPress uzmanları sayesinde mümkündür. WP uzmanı olarak da bilinen profesyoneller, altyapısı WP olan tüm web sitelerinin ziyaretçi beklentilerine ve taleplerine karşılık verebilmesine olanak sağlar.

Teklif Alın

Formu Doldurun Sizi Arayalım?


WordPress Uzmanı ve  geliştiricileri, WordPress web sitelerinin oluşturulması ve yönetilmesi yetkinlik sahibi olmalıdır. Müşteri sorunlarını hızlı bir şekilde çözmek için özel temalar, eklentiler ve uzantılar oluşturmanın yanı sıra mevcut siteler için bakım hizmetleride sağlarız.

Müşterilerimizin beklentilerini aşan yüksek kaliteli web siteleri oluşturmak için birlikte çalışan özel wordpress geliştiricileri, tasarımcıları ve pazarlamacılarından oluşan bir ekibiz. Özel wordpress temaları, eklentileri ve uzantıları geliştirme konusunda uzmanız.

Yaptığımız işi seven, kendini işine adamış WordPress uzmanları  ve tasarımcılarından oluşan bir ekibiz. Sektördeki en büyük isimlerden bazılarıyla çalıştık ve büyük ve küçük müşterilerimiz için yüzlerce web sitesi oluşturduk. İster basit ister karmaşık bir şeye ihtiyacınız olsun, bir sonraki web sitenizi oluşturmanıza yardımcı olmak için buradayız.

WordPress geliştiricilerinden oluşan ekibimiz kendini tamamen WordPress topluluğuna adamıştır ve WordPress ile ilgili her şey için en eksiksiz ve güncel kaynağı sağlamaya çalışmaktadır. Amacımız, bu inanılmaz açık kaynak içerik yönetim sistemi hakkında bilgi edinmenize yardımcı olmaktır, böylece web siteniz her zamankinden daha hızlı, daha kolay ve daha az maliyetle geliştirilebilir.

WordPress Uzmanı  Seçerken Dikkat etmeniz gerekenler?

WordPress uzmanı seçerken dikkat etmeniz gereken birkaç önemli faktörler  vardır. Öncelikle seçeceğiniz kişinin WordPress’in temel yapısını ve özelliklerini iyi bilmesi gerekir. Bu, kişinin sizin için gerekli tüm özellikleri ekleyebilmesini ve sitenizi kolayca yönetebilmesini sağlar.

İkinci faktör , seçeceğiniz kişinin web tasarım deneyimi olması önemlidir. WordPress sitenizin görünümü ve kullanımı için önemli rol oynar. Bu nedenle, tasarım becerileri olan bir uzman seçmeniz daha iyi bir sonuç elde etmenizi sağlar.

Üçüncüsü faktör , seçeceğiniz kişinin SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) becerilerine sahip olması önemlidir. WordPress sitenizin arama motorlarında üst sıralarda görünmesini sağlamak için SEO uygulamalarını bilmek gerekir. Bu nedenle, SEO bilgisi olan bir uzman seçmeniz sitenizin daha fazla ziyaretçiye ulaşmasını sağlar.

Dördüncüsü, ise seçeceğiniz kişinin wordpress ile ilgili güncel teknolojileri ve trendleri takip etmesi gerekir. WordPress sürekli olarak güncellenir ve yeni özellikler eklenir. Bu nedenle, seçeceğiniz kişinin sürekli olarak bu değişimleri takip etmesi ve sitenizi güncel tutmasında fayda vardır.

Son olarak, seçeceğiniz kişinin müşteri hizmetleri konusunda iyi olması önemlidir. Sitenizle ilgili sorunlar ya da değişiklik isteyebilirsiniz ve bu nedenle, seçeceğiniz kişinin hızlı ve etkili bir şekilde cevap vermesi gerekir.

Bu faktörleri dikkate alarak, WordPress uzmanı seçmeniz sitenizin ihtiyacınız olan tüm özellikleri karşılamasını ve beklentilerinizi karşılamasını sağlar.

WordPress Web Tasarım Neden Tercih Ediliyor?

  1. WordPress, kullanımı kolay ve sade bir arayüze sahiptir. Kullanıcılar, sitelerini kolayca yönetebilir ve içeriği güncelleyebilir.
  2. WordPress, arama motorları için optimize edilmiştir. Sitenizin arama sonuçlarında üst sıralarda görünmesini sağlamak için gerekli olan tüm SEO araçları ve özellikleri sunar.
  3. WordPress, mobil cihazlara uyumludur ve sitenizin mobil cihazlarda doğru bir şekilde görüntülenmesini sağlar.
  4. Güncelleme ve destek: WordPress sürekli olarak güncellenir ve müşteri desteği sağlar. Güncelleştirmeler sayesinde sitenizin güvenliği ve performansı arttırılır ve herhangi bir sorun ya da sorunuzda destek alabilirsiniz.
  5. Yüksek esneklik: WordPress, e-ticaret, blog, haber sitesi, portföy gibi birçok farklı türde web sitesi oluşturmak için esnek bir platform sağlar.
  6. Bu nedenlerden dolayı WordPress, web tasarım için tercih edilen bir platform haline gelmiştir.

WordPress Web Tasarım Fiyatları?

WordPress web tasarım fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Örneğin, sitenizin büyüklüğü, ihtiyacınız olan özellikler ve özelleştirmeler, tasarım ve geliştirme zamanı gibi faktörler fiyatı etkileyebilir.

Genel olarak, bir WordPress web tasarım projesi için ortalama bir fiyat aralığı şöyle olabilir:

Temel web tasarım: 3000 TL –  5000 TL arasında değişebilir. Bu, temel bir web sitesi için gerekli olan tasarım ve geliştirme işlemlerini kapsar.

Orta seviye web tasarım: 5000 TL –  10.000 TL arasında değişebilir. Bu, daha gelişmiş özellikler ve özelleştirmeler için gerekli olan işlemleri kapsar.

Gelişmiş web tasarım: 10,000 TL ve üzeri değişebilir. Bu, özel özellikler ve özelleştirmeler için gerekli olan işlemleri kapsar.

Ancak, fiyatlar her zaman sabit olmayabilir, her proje farklı olabilir. Ayrıca, birçok web tasarımcı veya ajanslar, yıllık bakım paketleri sunabilirler, böylece sitenizin güncel kalmasını ve güvenliğini sağlamak için gerekli olan bakım işlemlerini gerçekleştirirler. Bu nedenle, proje için fiyat teklifi almadan önce ayrıntılarınızı paylaşmanız önerilir.

WordPress uzmanlarımız tarafından sizlere verilen hizmetler genel olarak aşağıdaki gibidir;
• WordPress web site kurulum hizmeti,
• WordPress web site güncelleme ve yeniden kurma,
• Web sitesinin SEO kriterlerini karşılaması için SEO hizmeti,
• Firmanıza en uygun temanın seçimi ve kurulumu,
• WordPress editörlük hizmetleri,
• Mobil uyumlu, hızlı ve profesyonel web siteleri oluşturma
Yukarıdaki hizmetler başta olmak üzere WordPress uzmanlarımızdan birçok hizmet alabilmeniz mümkündür.

Neden Ertuğrul Günay’ı Tercih Etmelisiniz?

WordPress uzmanı Ertuğrul Günay ve tüm ekibimiz, WP altyapısı uzmanlığına sahiptir ve bu alanda gerekli tecrübeyle sizlere hizmet vermektedir. Bu sayede web siteleriniz için gerekli çözümler, çok daha kısa süre içerisinde ve çok daha basit bir şekilde üretilmektedir.
Tema geliştirme, WP güncelleme, WordPress web site kurulumu ve WordPress SEO çalışmaları başta olmak üzere uzmanlarımızdan ihtiyaç duyduğunuz her konuda kolaylıkla destek alabilmeniz mümkündür.
Akılda kalıcı çözümler, hızlı ve uygulanabilir teknikler ve profesyonel hizmet için siz de Ertuğrul Günay’ı tercih edebilir, size ve firmanıza özel bir WordPress web sitesine sahip olabilirsiniz.

Teklif almak ister misiniz?